Marcelina Widz  - I miejsce w XXXVII Miejskim i IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Aleksandra Olchowik - wyróżnienie w XXXVII Miejskim i IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Wiktoria Białonoga - wyróżnienie w XXXVII Miejskim i IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Aleksandra Olchowik - III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla dzieci i młodzieży na baśń o tematyce morskiej
"Morskie opowieści"
Maja Holińska - Kwalifikacja do finału II Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej Warmii, Powiśla i Żuław
Hubert Netkowski - Kwalifikacja do finału II Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej Warmii, Powiśla i Żuław
Maja Nowicka - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia "Trzymaj Formę"
Wiktoria Dudek - I miejsce w XXII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "The English Language Competition"
Marcel Wojnarowicz - wyróżnienie w XXII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "The English Language Competition"
Natalia Deyna, Aleksandra Walkiewicz, Katarzyna Templin - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym
"Kangur Matematyczny" - kategoria Kadet
WYSIWYG Web Builder
SZKOŁA
NAUCZYCIELE
KANDYDACI
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
Osiągnięcia uczniów SLO - I półrocze 2014/2015

Maciej Pokrzeptowicz -  kwalifikacja do II (okręgowego) etapu 61 Olimpiady Chemicznej.
Sandra Płochocka - kwalifikacja do II  (okręgowego) etapu XLI Olimpiady Geograficznej.
Jacqueline Żarnowska - kwalifikacja do II etapu (okręgowego) 38. Olimpiady Języka Niemieckiego
Filip Kowalewski - kwalifikacja do II etapu (okręgowego) XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Agata Redmerska - kwalifikacja do II etapu (okręgowego) 39 Olimpiady Języka Angielskiego
Sandra Płochocka - kwalifikacja do II  (okręgowego) etapu XLV Olimpiady Języka Rosyjskiego
Maciej Pokrzeptowicz  - IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy
o HIV/AIDS i chorobach STD dla szkół ponadgimnazjalnych
Marta Cichorek - II miejsce w konkursie "Drzewo okiem Kwidzyniaka" organizowanym przez grupę "Drzewa sadzić trzeba" I LO w
Kwidzynie oraz Stowarzyszenie Eko- Inicjatywę
Sandra Płochocka - II miejsce  w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Rosyjskiej w Gdańsku.
Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus - XXIV Edycja konkursu języka angielskiego
Dyplomy laureatów w swojej kategorii wiekowej otrzymali:
Mikołaj Pietruszczak - laureat II stopnia
Marcel Wojnarowicz - laureat II stopnia
Larysa Głuszko - laureat II stopnia
Denis Mejer - laureat IV stopnia
Natalia Deyna - laureat V stopnia
Karol Wasik - laureat V stopnia
Uczennice Lea  Podlipny, Wiktoria Białonoga, Julia Kluck, Alicja Janiszewska, Joanna Olszewska, Larysa Głuszko
zdobyły nagrodę Fundacji Filantropijnej Projekt oraz Vectry w konkursie filmowym Zielona Kraina.
Maja Nowicka - II miejsce w konkursie plastycznym pod patronatem  Kwidzyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych pt: "Zostań
Aniołem" ,który miał na celu propagować  działalność Hospicjum.
Marcelina Widz - Wyróżnienie w konkursie plastycznym pod patronatem  Kwidzyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych pt:
"Zostań Aniołem" ,który miał na celu propagować  działalność Hospicjum.
Maja Nowicka - I miejsce w Wojewódzkim konkursie wiedzy o AIDS
Maja Nowicka - kwalifikacja do II powiatowego etapu Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia "Trzymaj Formę"
Weronika Piotrowska  - IV miejsce w Wojewódzkim konkursie wiedzy o AIDS
Drużyna Społecznego Gimnazjum w składzie: Paweł Fukowski, Wiktoria Dudek 
i Mikołaj Pietruszczak - III miejsce na VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Łowiectwie
i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"
Jędrzej Kutiak - wyróżnienie VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Łowiectwie
i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"
Hubert Netkowski  -  wyróżnienie VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Łowiectwie
i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"
Oskar Zabielski - wyróżnienie VIII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim o Łowiectwie
i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"

Drużyna Społecznego Gimnazjum w składzie: Paweł Fukowski, Dawid Czernij oraz Michał Rodzik - I miejsce w biegu
terenowym organizowanym przez Bibliotekę  Miejsko - Powiatową w Kwidzynie podczas tegorocznych Smaków Jesieni.
Natalia Deyna - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację - kategoria indywidualna.
Damian Prażanowski - VII miejsce w   Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację - kategoria
indywidualna.
Jakub Kędzior - IX miejsce w   Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację - kategoria indywidualna.
Mikołaj Jaśkiewicz - XII miejsce w   Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację - kategoria
indywidualna.

Drużyna SG w składzie Natalia Deyna, Agata Pawłowska, Magdalena Waga, Damian Prażanowski, Jakub Kędzior, Mikołaj
Jaśkiewicz, Michał Kazaniecki, Tymoteusz Schodowski oraz Michał Rodzik - II miejsce w  Wojewódzkich Igrzyskach
Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację w kategorii zespołowe
Filip Czop - I miejsce w indywidualnych sztafetach w pływaniu dla gimnazjalistów
Michał Czop - IV miejsce w indywidualnych sztafetach w pływaniu dla gimnazjalistów
OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH
Do II stopnia Olimpiady zakwalifikowali się z SLO:
-z matematyki - Paweł Firlej i Mariusz Lipiński
-z geografii z elementami geologii  - Paweł Firlej, Wojciech Janicki
i Filip Kowalewski
-z chemii- Maciej Pokrzeptowicz

Próbna Matura z Operonem - ogólnopolski ranking szkół
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie zajęło 8-me miejsce w Polsce
i 1-sze w województwie pomorskim !!!
TOP 5 ranking przedmiotów w całej Polsce:
2 miejsce - język polski poziom podstawowy -SLO Kwidzyn
5 miejsce - język angielski poziom podstawowy - SLO Kwidzyn
KONKURS FILMOWY "MATMA MNIE KRĘCI"
Film nakręcony przez uczniów kl. III SLO  "Bez matematyki kariery nie zrobisz" zajął I miejsce i zgarnął prestiżową nagrodę ufundowaną
przez samego Burmistrza - p. Andrzeja Krzysztofiaka podczas finału Kwidzyńskiej Akademii Filmowej. Wszystkie produkcje czujnym
okiem obserwowało profesjonalne jury z aktorem Teatru Wybrzeże - Markiem Tyndą,
absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej - Marcinem Szuwarowskim (absolwentem SLO) oraz Przewodniczącym Rady Miasta -
Kazimierzem Gorlewiczem na czele.\
Uczniowie Mateusz Bielecki, Paula Dąbrowska, Filip Kowalewski, Małgorzata Łach, Nikoletta Małkowska, Oliwia
Sawostjanik, Maciej Pokrzeptowicz, Jakub Szczęsny, Zuzanna Zboińska zaprezentowali spektakl teatralny pt. "Kilku kumpli
weź, patyk albo dwa
i zbuduj dom" zajęli II miejsce w Powiatowym etapie konkursu "Uzależnienia wokół nas" 2014 w ramach Szwajcarskiego programu
współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Uczennice Społecznego Gimnazjum: Natalia Deyna, Aleksandra Walkiewicz, Aleksandra Marianowska, Weronika
Karatysz, Wiktoria Świątkowska, Julia Arendt, Maja Nowicka, Daria Prażanowska zajęły II miejsce w powiecie w ramach XLIII
Wojewódzkich Igrzysk i XVI Gimnazjady młodzieży szkolnej w sztafetach pływackich
Uczniowie Społecznego Gimnazjum: Maksymilian Joniec, Hubert Zduńczyk, Maciej Zieliński, Filip Czop, Michał Czop,
Franciszek Reniecki,  Jakub Michalski, Damian Prażanowski, Piotr Kołakowski zajęli I miejsce w powiecie w ramach XLIII
Wojewódzkich Igrzysk i XVI Gimnazjady młodzieży szkolnej w sztafetach pływackich
Uczniowie Społecznego Gimnazjum: Maksymilian Joniec, Marek Jarmułowicz, Michał Rajkowski, Hubert Zduńczyk,
Maciej Zieliński, Filip Czop, Michał Czop, Franciszek Reniecki,  Jakub Michalski, Damian Prażanowski, Piotr Kołakowski
zajęli VIII miejsce w województwie w ramach XLIII Wojewódzkich Igrzysk
i XVI Gimnazjady młodzieży szkolnej w sztafetach pływackich
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Rok szkolny 2014/2015  
Przedmiot Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego
Język polski Weronika Piotrowska
Marcelina Widz
Tomasz Makowski
Maja Holińska
Julia Arendt
-
Język  angielski Wiktoria Dudek
Karol Wasik
Kacper Jankowski
Tymoteusz Schodowski
-
Język niemiecki Julia Arendt
Pola Czora
Pola Czora
Informatyka Tymoteusz Schodowski
Tymoteusz Tynda,
Maciej Chodorowski
Ewa Pokrzeptowicz
Tymoteusz Tynda
Tymoteusz Schodowski
Maciej Chodorowski
Chemia Weronika Piotrowska
Historia Mateusz Bieżuński
Tomasz Makowski
Tomasz Gałka
Bartosz Piątowski
Paweł Fukowski
Adrianna Kuźma
Bartosz Cieślak
Michał Żmudowski
Piotr Kołakowski
Mateusz Bieżuński
Matematyka Ewa Pokrzeptowicz
Bartosz Piątkowski
Aleksander Wrzeszcz
Julia Arendt
Tymoteusz Schodowski
Paweł Fukowski
Aleksandra Firlej
Michał Malinowski
Wiktoria Dudek
Tymoteusz Tynda
Bartosz Piątkowski, Julia Arendt, Tymoteusz
Schodowski
Fizyka Paweł Fukowski
Piotr Kołakowski
Aleksander Wrzeszcz
Kacper Jankowski
Jakub Michalski
Bartosz Piątkowski
Karol Wasik
Paweł Fukowski
Geografia Weronika Piotrowska
Piotr Kołakowski
Kacper Jankowski
Mikołaj Jaśkiewicz
Ewa  Pokrzeptowicz
Wiktoria Dudek
Weronika Piotrowska
Piotr Kołakowski
Kacper Jankowski
Wiktoria Dudek
Biologia Weronika Piotrowska
Jakub Michalski
Hubert Netkowski
Michał Malinowski
Karol Wasik
Szymon Małkowski
Karol Wasik
Weronika Piotrowska
Jakub Michalski


SUKCES SZKOŁY - Ewaluacja zewnętrzna SLO
W maju 2014 r. Kuratorium Oświaty w Gdańsku, w ramach nadzoru pedagogicznego, przeprowadziło ewaluację
zewnętrzną Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Polskich Noblistów w Kwidzynie.

Ewaluacja polegała na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania szkoły w następujących
obszarach:
* uczniowie są aktywni,
* uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej,
* nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych.

Ku naszej ogromnej radości, we wszystkich trzech obszarach uzyskaliśmy najwyższą ocenę -
A.

Oznacza to, że spełniamy wymienione wymagania na najwyższym poziomie!
Osiągnięcia uczniów SG - I półrocze 2014/2015
Osiągnięcia uczniów SLO - II półrocze 2014/2015
Mariusz Lipiński - Honorowa Nagroda Szkoły "Primus Inter Pares" 2012-2015
Maciej Pokrzeptowicz - Laureat Konkursu Chemicznego "Wygraj indeks na Politechnikę Gdańską"
Mariusz Lipiński - Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady "o Diamentowy indeks" AGH
Paweł Firlej - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady "o Diamentowy indeks" AGH
Paweł Firlej - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" - kategoria Student
Mariusz Lipiński - Finalista Konkursu Matematycznego "Wygraj indeks na Politechnikę Gdańską"
Paweł Firlej - Finalista Konkursu Matematycznego "Wygraj indeks na Politechnikę Gdańską"
Mateusz Bielecki - kwalifikacja do finału Konkursu Matematycznego organizowanego przez PWSZ w Elblągu pod patronatem  profesora
Henryka Iwańca z Princeton
Jakub Szczęsny - kwalifikacja do finału Konkursu Matematycznego organizowanego przez PWSZ w Elblągu pod patronatem  profesora
Henryka Iwańca z Princeton
Agata Redmerska - II miejsce w XXII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "The English Language Competition"
Maciej Pokrzeptowicz - Kwalifikacja do Finału I OgólnopolskiegoKonkursu Profilaktycznego "Get to O"
Małgorzata Łach - Kwalifikacja do Finału I Ogólnopolskiego Konkursu Profilaktycznego "Get to O"
Adrian Małkowski - Kwalifikacja do Finału I Ogólnopolskiego Konkursu Profilaktycznego "Get to O"
Paweł Firlej - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" - kategoria Student
Wiktoria Białonoga, Julia Kluck - II miejsce w konkursie filmowym "Szkoła z talentem" - Film pt. "Konkursy o modzie"
Paweł Fukowski - laureat, honorowy tytuł "Taon" w Polsko -Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko" 2015
Tymoteusz Schodowski, Aleksander Wrzeszcz - I miejsce drużynowo w II Powiatowym Konkursie atematycznym "W świecie Pitagorasa" dla uczniów gimnazjum

Jakub Kędzior, Michał Kazaniecki, Franciszek Reniecki -II miejsce drużynowo w XXII Powiatowym Konkursie Matematycznym "Pitagoras" dla uczniów gimnazjum

Piotr Kołakowski - I miejsce w IV  Powiatowym Konkursie Języków Obcych "Wieża Babel" dla gimnazjalistów - Tytuł Najlepszego Poligloty
Kacper Jankowski - II miejsce w IV  Powiatowym Konkursie Języków Obcych "Wieża Babel" dla gimnazjalistów - Piotr Kołakowski -  tytuł mistrza języka rosyjskiego  w IV Powiatowym Konkursie Języków Obcych "Wieża Babel" dla gimnazjalistów

Natalia Deyna - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur Matematyczny” - kategoria Kadet
Aleksandra Walkiewicz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur Matematyczny” - kategoria Kadet
Katarzyna Templin - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur Matematyczny” - kategoria Kadet

Małgorzata Strociak
- II miejsce w konkursie literackim (poezja) "Szkoła z Talentem"
Małgorzata Strociak - III miejsce w konkursie literackim (poezja) "Szkoła z Talentem"
Małgorzata Strociak - wyróżnienie w konkursie literackim (poezja) "Szkoła z Talentem"
Ewa Pokrzeptowicz - II miejsce w konkursie literackim (proza) "Szkoła z Talentem"
Aleksandra Olchowik - wyróżnienie w konkursie literackim (proza) "Szkoła z Talentem"
Maja Michalak - III miejsce w konkursie wokalnym "Szkoła z Talentem"
Aleksandra Firlej - wyróżnienie w konkursie wokalnym "Szkoła z Talentem"

Aleksandra Olchowik, Wiktoria Białonoga - wyróżnienie z Powiatowym Konkursie Mitologicznym "Z nitką Ariadny po wieniec laurowy"

Dawid Głogowski - II miejsce w skoku w wzwyż w ramach Powiatowych indywidualnych zawodów lekkoatletycznych dla uczniów gimnazjum
Weronika Piotrowska, Piotr Kołakowski - II miejsce w Powiatowym Konkursie dla uczniów gimnazjum "Chemiczne potyczki"

Wiktoria Dudek - I miejsce w  III Powiatowym Konkursie z języka angielskiego "Listening Challenge"
Kacper Jankowski - III miejsce w  III Powiatowym Konkursie z języka angielskiego "Listening Challenge"
Aleksandra Olchowik - III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla dzieci i młodzieży na baśń o
tematyce morskiej "Morskie opowieści"
Mateusz Bielecki i Jakub Szczęsny - Finaliści Konkursu Matematycznego na PWSZ w Elblągu obejmującego swym zasięgiem uczniów województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Mateusz Bielecki - IV miejsce w  konkursie  matematycznym zadań otwartych "Rozwiąż i Ty"  profesora Henryka  Iwańca z  USA.

"Zdolni z Pomorza"- podsumowanie kolejnego roku pracy z najzdolniejszymi uczniami w zakresie matematyki , fizyki i informatyki z gimnazjum i liceum  powiatu kwidzyńskiego. Uczniowie rozwijający swe zdolności i zainteresowania początkowo w ramach projektu "Zdolni z Pomorza", następnie  jego kontynuacji czyli programu wspierania uzdolnień w ramach Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego w powiecie kwidzyńskim po raz kolejny osiągali wysokie wyniki w różnych konkursach, takich jak konkursy przedmiotowe, Konkurs Projektów, czy Liga Zadaniowa. Z naszej szkoły Laureatem / zdobywcą III miejsca Ligi Zadaniowej z matematyki został Mateusz Bielecki , a także zdobywcą III miejsca Ligi  Zadaniowej
z fizyki   został Paweł Firlej. Programem wspierania uzdolnień w naszym powiecie jest objętych 58 uczniów, z których aż 14 osób , czyli prawie jedna czwarta, to uczniowie  Społecznego Gimnazjum lub Społecznego Liceum.
Są to:
Osiągnięcia uczniów SG - II półrocze 2014/2015
Małgorzata Strociak oraz Wiktoria Białonoga - II miejsce ex aequo II miejsce w  konkursie literackiego pod hasłem: "Na skrzydłach wyobraźni" w kategorii: proza

Michał Żmudowski - Finalista Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda
Marcelina Widz - III miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Interpretacyjnym "Bez Tematu"
Marcelina Widz - I miejsce na XX Pomorskim Festiwalu Poetyckim im. ks. Janusza Pasierba w Pelplinie.
Nagrody Burmistrza Miasta Kwidzyna za osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury:
- UMKS Kwidzyn - sekcja biegi na orientację:  Natalia Deyna
- Zespół perkusyjny Państwowej Szkoły Muzycznej: Michał Bień,
Michał Rajkowski
- MTS Kwidzyn - sekcja modelarstwo lotnicze i kosmiczne: Piotr
Kołakowski, Dawid Czernij, Jakub Pokwicki
- MTS Kwidzyn - sekcja szachowa: Paweł Fukowski
- MTS Kwidzyn - sekcja pływacka:  Filip Czop, Michał Czop, Wojciech
Janicki
- MTS Kwidzyn - piłka ręczna (młodziczki): Oliwia Żarnowska
- Kwidzyński Klub Tańca Progress: Żukowski Jakub

Aleksandra Olchowik - Finalistka 15. Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu WYSPA ZAGADEK
"Zdolni z Pomorza"
Programem wspierania uzdolnień uczniów w zakresie matematyki , fizyki i informatyki w naszym powiecie jest objętych 58 uczniów, z których aż 14 osób, czyli prawie jedna czwarta, to uczniowie  Społecznego Gimnazjum i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Polskich Noblistów w Kwidzynie. Są to:
Aleksandra Olchowik - laureatka, Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek2015
IV etap ROWERIADY 2015, drużyna w składzie: Jakub Kędzior, Paweł Kostova oraz Andrzej Jabłoński zajęła I
miejsce.

Zuzanna Ernestowicz i Michał Bień w VIII Ogólnopolskim Konkursie pt: "Kot " swoimi pracami zakwalifikowali się na
finałową wystawę w Centrum Edukacji we Wrocławiu.

IX WOJEWÓDZKI KONKURSIE  WIEDZY O ŁOWIECTWIE I OCHRONIE ŚRODOWISKA "MYŚLIWY, LAS I JEGO
ZWIERZYNA"
Konkurs wiedzy: I miejsce zespołowo: Dominika Morańska kl.1b, Anna Krzesińska kl.1b, Mikołaj Pietruszczak 2b
Konkurs plastyczny: I miejsce - Aleksandra Jankiewicz kl.1a
Konkurs poetycki: III miejsce - Nikola Śliwa kl.1a

Anna Schodowska - I miejsce w kategorii gimnazjum w I Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym
"Bleu, Blanc, Rouge 2015"
Katarzyna Dreger III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów gimnazjum - konkurs o
szczeblu wojewódzkim;

Wyniki uczniów SG w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej:
Marcel Meler - tytuł laureata -7 m-ce;
Katarzyna Dreger - tytuł laureata - 10 m-ce;
Amelia Kędziora - tytuł laureata - 11 m-ce;
W całej Polsce wzięło udział 2454 uczestników na poziomie gimnazjum.

Wyniki konkursu j. angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Lingua. Plus XXII Edycja - Laureatami zostali:
W klasach I SG:
Amelia Kędziora Laureat IV stopnia
Dominika Morańska Laureat IV stopnia
W klasach II SG:
Marcel Wojnarowicz Laureat III stopnia
Mikołaj Pietruszczak Laureat IV stopnia
Aleksandra Walkiewicz Laureat V stopnia
W klasach III SG:
Wiktoria Dudek Laureat IV stopnia
W XI Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"- Uczennice Społecznego Gimnazjum
zajęły: Wiktoria Białonoga II miejsce, a Oliwia Żarnowska otrzymała wyróżnienie.
Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Pływaniu:
Filip Czop - uczeń klasy 3a SG został mistrzem województwa pomorskiego juniorów
Michał Czop z tych zawodów wrócił z dwoma brązowymi medalami.
Osiągnięcia uczniów SG - I półrocze 2015/2016

Zakończyły się szkolne zmagania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów. Do kolejnego  
etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Maciej Pokrzeptowicz I miejsce - powiatowy "Konkurs wiedzy o HIV ,AIDS i chorobach przenoszonych droga
płciową"
Mateusz Bielecki II miejsce,
Piotr Kołakowski III miejsce, IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej W XIX LO w Gdańsku;
I miejsce w ramach powiatowych eliminacji  i I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych
w Gdańsku pod hasłem "Pomyślmy o HIV "Nie bójcie się otworzyć drzwi" zaprezentowany w ramach
Kwidzyńskich Teatraliów 2015,
Maciej Pokrzeptowicz uczeń klasy IIISLO - w 62 Olimpiadzie Chemicznej uzyskał bardzo wysoki wynik - 85,5 pkt.
awans do finału
Olimpiady przedmiotowe, uczniowie SLO:
Sandra Płochocka - I miejsce w zawodach szkolnych XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego,
Piotr Kołakowski - II miejsce w zawodach szkolnych XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego - wytypowani przez
Komisję Szkolną do etapu Okręgowego.
Sandra Płochocka - kwalifikacja do etapu okręgowego XLII Olimpiady Geograficznej w Gdańsku
Filip Kowalewski - kwalifikacja do etapu okręgowego XLII Olimpiady Geograficznej w Gdańsku
Stanisław Kożurno - kwalifikacja do etapu okręgowego XLII Olimpiady Geograficznej w Gdańsku
Maciej Pokrzeptowicz - kwalifikacja do II etapu 62 Olimpiady Chemicznej (85,5 pkt/100 pkt)
Do regionalnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady "O diamentowy indeks AGH" zakwalifikowali się:
Fizyka - Mateusz Bielecki,
Geografia - Sandra Płochocka, Oliwia Wasiak, Filip Kowalewski, Adam Mulik, Stanisław Kożurno
Matematyka - Mateusz Bielecki,
Chemia- Maciej Pokrzeptowicz
Stypendia 2015 Starosty: Mateusz Bielecki, Maciej Pokrzeptowicz oraz  Jakub Szczęsny.
Maciej Pokrzeptowicz finalistą 52 Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Swiniarskiego
organizowanego przez UMK
XLII Olimpiada Historyczna organizowana przez Polskie Towarzystwo Historyczne Mateusz Bieżuński - uczeń
klasy I B SLO -  uczestnik zawodów okręgowych (II stopnia) Olimpiady Historycznej w Gdańsku kwalifikacja do
etapu ustnego
Osiągnięcia uczniów SLO - I półrocze 2015/2016
Osiągnięcia uczniów SG oraz SLO - II półrocze 2015/2016
Olivia Żarnowska  - III m. w konkursie wokalnym w językach obcych - piosenka w języku niemieckim
Amelia Kędziora  - I m. w konkursie wokalnym w językach obcych - piosenka w języku rosyjskim
Maja Michalak - I m. w konkursie wokalnym w językach obcych -  piosenka w języku francuskim
Duet Zuzanna Krosnowska i Weronika Karatysz - I m. w konkursie wokalnym w językach obcych - piosenka w języku
angielskim

Maciej Pokrzeptowicz - Laureat Konkursu Chemicznego "Wygraj Indeks" na Politechnikę Gdańską
Maciej Pokrzeptowicz- Finalista II stopnia 62. Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej
Mateusz Bielecki - Laureat Konkursu Matematycznego " Wygraj Indeks" na PG
Mateusz Bielecki- Finalista Konkursu Matematycznego "Wygraj Indeks" na PW
Mateusz Bielcki - finalista Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego
Jakub Szczęsny - Finalista Konkursu Matematycznego "Wygraj Indeks" na PW

Jakub Kędzior i Michał Kazaniecki - III m. w Powiatowym Konkursie Matematycznym w "Świecie Pitagorasa"

Marcelina Widz - I miejsce w Powiatowym Konkursie "Proza i Poezja światowa"

Sandra Płochocka - Wyróżnienie w Zawodach Okręgowych XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Julia Chylińska -  I miejsce  w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język francuski
Aleksandra Olchowik-  II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów 
- kategoria język francuski
Maja Michalak -  III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język francuski
Jakub Urbański-  I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język rosyjski
Łukasz Urbański - II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język rosyjski
Oliwia Arszyńska -  III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język rosyjski
Magdalena Waga  -Wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów 
- kategoria język rosyjski
Oskar Zabielski -  III miejsce  w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język niemiecki
Amelia Kędziora - II miejsce  w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język angielski
Lea Podlipny -  II miejsce  w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język angielski
Marek Jabłoński -  III miejsce  w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla Gimnazjalistów  -
kategoria język angielski
Aleksandra Olchowik  - Wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Językach Obcych dla
Gimnazjalistów  - kategoria język angielski

Amelia Kędziora - Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua Plus
Dominika Morańska - Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua Plus
Marcel Wojnarowicz - Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua Plus
Mikołaj Pietruszczak - Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua Plus

Stypendiada Polonistyczna
Paweł Cieślak - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Ortograf" i tytuł laureata Orła ortograficznego
Aleksandra Walkiewicz - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Ortograf" i tytuł finalisty Orła
ortograficznego
Marcel Wojnarowicz -  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Ortograf" i tytuł finalisty Orła
ortograficznego
Katarzyna Samborska - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Polonus" i tytuł finalisty Orzeł literacki
WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA GIMNAZJALISTÓW
Maciej Chodorowski - został laureatem konkursu z informatyki
Mikołaj Pietruszczak - uczeń klasy II A SG został finalistą konkursu z historii
Bartosz Cieślak - otrzymał tytuł finalisty z biologii
Franciszek Reniecki - otrzymał tytuł finalisty z chemii
9 finalistów konkursu z geografii:
Franciszek Reniecki   IIIa
Paweł Ruczko IIa
Michał Kazaniecki   IIIa
Jędrzej  Kutiak IIIa
Aleksandra Walkiewicz  IIa
Natalia Deyna  IIa
Wiktoria Dudek  IIIa
Wiktoria Światkowska  IIIb
Mikołaj Pietruszczak  IIa
Paulina Preuss oraz Weronika  Kołodziej - otrzymały ex aequo II miejsca w miejskiej rywalizacji "Szkoła z talentem";

Kinga Dąbrowska - I miejsce, Weronika Płochocka - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym: pn. "Dzień bez fajki";

Franciszek Reniecki - zdobywca 2 miejsca w biegu na 2500m  z czasem 9:02, Warszawa, Turniej - Szkolna Kumulacja Aktywności;

Dominika Morańska - I miejsce - uczennica klasy I b, drugą lokatę zdobył Marcel Meler - uczeń klasy w IV Powiatowym Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "Trzymaj Formę";

Tytuły Laureatów  zdobyły 11 osób biorących udział w ogólnopolskim konkursie Lingua - Plus:
1. Aleksandra Jankiewicz - laureat I stopnia
2. Karol Doliński - laureat II stopnia
3. Mikołaj Pietruszczak - laureat II stopnia
4. Larysa Głuszko - laureat III stopnia
5. Aleksandra Olchowik - laureat III stopnia
6. Maria Redmerska - laureat III stopnia
7. Marcel Wojnarowicz - laureat IV stopnia
8. Dominika Rusiecka - laureat IV stopnia
9. Kacper Jankowski - laureat IV stopnia
10. Dominika Morańska - laureat V stopnia
11. Michał Żmudowski - laureat V stopnia;

Hubert Netkowski 4 miejsce. w IV Olimpiadzie Wiedzy Przyrodniczej "Przyroda Warmii, Powiśla i Żuław"
Wiktoria Dudek zajęła 1 miejsce, Larysa Głuszko wywalczyła 3 miejsce - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Listening Challenge;

V Powiatowy Konkurs Języków Obcych  ,, Wieża Babel" dla gimnazjalistów.
Marcel Wojnarowicz ucz. kl. II a Społecznego Gimnazjum zdobył tytuł Najlepszego Poligloty oraz tytuł Mistrza Języka Rosyjskiego.
Aleksandra Olchowik ucz. kl. II b, zajęła II miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursu oraz zdobyła tytuł Mistrza Języka francuskiego.
Wiktoria Dudek  ucz. kl. III SG zdobyła tytuł Mistrza Języka Angielskiego i zajęła III miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursu.

XXIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "W świecie Pitagorasa "dla uczniów klas drugich gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów: Natalia Deyna i Aleksandra Walkiewicz - uczennice klasy II a SG oraz Paweł Enerlich z klasy II b. Był to konkurs drużynowy i nasi uczniowie zajęli II miejsce.

XV Konkurs Historyczny
"Powiśle i Kwidzyn w 20-leciu międzywojennym" - IV miejsce zajęła Kinga Świderska, V miejsce wywalczyła Samanta Chowaniec;

Uczniowie klasy I SG - Amelia Kędziora oraz Marcel Meler wywalczyli dla Społecznego  Gimnazjum  II miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym "O PUCHAR DIONIZOSA".

Powiatowy Konkurs Mitologiczny, w którym uczniowie musieli wykazać się ogromną wiedzą, talentem plastycznym oraz pracą zespołową.  Dzięki wspaniałemu zaangażowaniu udało im zająć II miejsce w powiecie.

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Liczby na co dzień "dla uczniów klas pierwszych gimnazjum.
Aleksandra Jankiewicz, uczennica klasy I a zdobyła  I miejsce, Zuzanna Krosnowska, uczennica klasy I b uzyskała III miejsce oraz Jakub Urbański, uczeń klasy I a SG uplasował się na V - tym miejscu

Stypendiada Polonistyczna 2016
Orły ortograficzne:
Bartosz Cieślak- laureat- zdobył II miejsc;
Aleksandra Walkiewicz- finalistka- otrzymała wyróżnienie;
Marcel Wojnarowicz - finalista - otrzymał wyróżnienie;
Orły literackie:
Katarzyna Samborska - finalistka - otrzymała wyróżnienie.

Mistrzostwa Klas I w Biegach na Orientację:
I miejsce zdobył Bartosz Grochalski
II miejsce zajęli: Wojciech Krukowski oraz Cyprian Sandomierski
III miejsce zajęły: Aleksandra Jankiewicz oraz Agnieszka Sztachelska

W Powiatowym konkursie plastycznym: pn. "Dzień bez fajki",
Ewa Pokrzeptowicz - II miejsce
Błażej Borowiecki - wyróżnienie

Mateusz Bielecki - I miejsce w konkursie matematycznym zadań otwartych "Rozwiąż i Ty"  profesora Iwańca z USA

Mateusz Bielecki - Laureat ( 8 miejsce) w konkursie matematycznym  zadań zamkniętych na PWSZ w Elblągu

Jakub Szczęsny - 5 miejsce w konkursie matematycznym zadań otwartych "Rozwiąż i Ty"  profesora Iwańca z USA

XV Międzyszkolny Konkurs Chemiczny: "Chemia wokół nas". Weronika Piotrowska zajęła trzecie miejsce;

Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie - Marcelina Widz - I miejsce;

Wojewódzki Konkurs Recytatorski pod hasłem "Wejrzeć w siebie"
Marcelina Widz I miejsce w kategorii liceum
Tomasz Makowski - II miejsce i Mateusz Bieżuński - III miejsce.
Aleksandra Walkiewicz II miejsce w kategorii gimnazjum.

Konkursu JERSZ z języka angielskiego.
W swojej kategorii wiekowej (2 SG) Larysa Głuszko zajęła 1 miejsce w województwie
Najwyższe wyniki w naszej szkole  w poniższych kategoriach wiekowych to:
1SG - Karolina Tul - 13 miejsce w województwie
3SG - Joanna Grędzicka - 9 miejsce w województwie
ISLO -  Michał Żmudowski oraz Kacper Jankowski - 12 miejsce w województwie
IISLO - Adam Mulik  - 13 miejsce w województwie

61.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Marcelina Widz w eliminacjach powiatowych zdobyła I miejsce i tym samym znalazła się w gronie najlepszych recytatorów w województwie

Ogólnopolska Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" - Sandra Płochocka tytuł finalisty z geografii z elementami geologii
UCZNIOWIE
Zespół wokalny - I miejsce w XII Wojewódzkim festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"

Gabriela Śliwińska - I miejsce w XII Wojewódzkim festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"

Wiktoria Białonoga - Wyróżnienie w XII Wojewódzkim festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"

Laureaci 28 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua - Plus:
laureat I stopnia - Mikołaj Pietruszczak
laureat II stopnia - Marcel Wojnarowicz
laureat III stopnia - Kacper Wiśniewski
laureat IV stopnia - Karolina Rybka
laureat IV stopnia - Olga Wyszyńska
laureat IV stopnia - Aleksandra Olchowik
laureat IV stopnia - Denis Mejer

Natalia Deyna i Mikołaj Pietruszczak kwalifikacja do eliminacji okręgowych (II stopnia) II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie 

Laureaci Powiatowego konkursu plastycznego "Zostań aniołem":
I miejsce: Amelia Mysior
II miejsce: Maja Dorosz
III miejsce:
Dominika Bagińska
Kacper Wiśniewski
Gabriel Jankowski
wyróżnienia: Dominika Żmudowska, Zofia Śliwińska

Olga Szachmytowska w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii wiekowej 13 lat zajęła drugie miejsce 200 m stylem dowolnym, drugie miejsce 400 m stylem dowolnym - trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej 13 - latek

Kinga Świderska I miejsce I Powiatowym Konkursie Historycznym  -  "Kwidzyn
w latach 1945-1948"

I miejsce drużyny gimnazjalistów i licealistów na V Konkursie Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim w Gdyni

Amelia Kędziora i Jakub Urbański - nagrody aktorskie na V Konkursie Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim w Gdyni

Drużyna w składzie Marcel Meler, Jakub Perlik i Mikołaj Pietruszcak zajęła III miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Łowiectwie i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"

Lea Podlipny - II miejsce w I Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym "Bleu, Blanc, Rouge 2016" w kategorii gimnazjum

Kolejna edycja projektu "Zdolni z Pomorza" w powiecie kwidzyńskim!
Do projektu zakwalifikowali się uczniowie Społecznego Gimnazjum:
1. Zuzanna Krosnowska - matematyka (Zuzia zakwalifikowała również z chemii),
2. Katarzyna Dreger - komunikajca społeczna,
3. Kacper Wiśniewski - komunikacja społeczna,
4. Dominika Żmudowska - komunikacja społeczna,
5. Michał Rajkowski - informatyka,

Program kontynuują:
Gimnazjum
1. Aleksandra Walkiewicz - matematyka,
2. Natalia Deyna - matematyka

Osiągnięcia uczniów SLO w I półroczu r. szk. 2016/2017
Dawid Benderski - laureat V stopnia w 28 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua - Plus

Kwalifikacja uczniów do II  etapu  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"  organizowanej przez Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie.
Matematyka - Natalia Jagieła (100%), Stanisław Kożurno (100%),  Sandra Płochocka (98%), Anna Lipińska (94%)
Geografia - Sandra Płochocka (84%), Ewa Pokrzeptowicz (83%),  Kacper Jankowski (83%), Stanisław Kożurno (82%), Tomasz Gałka (77%)
Fizyka - Natalia Jagieła (82%), Weronika Piotrowska (76%), Ewa  Pokrzeptowicz (75%), Paweł Fukowski (70%), Bartosz Piątkowski (70%)

Karina Pietuszyńska - kwalifikacja do etapu okręgowego "Olimpiady Biologicznej"
Sandra Płochocka, Ewa Pokrzeptowicz, Tomasz gałka, Kacper Jankowski, Michał Żmudowski - kwalifikacja do etapu okręgowego "Olimpiady Geograficznej"
Karina Pietuszyńska - kwalifikacja do etapu okręgowego "Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej"
Karina Pietuszyńska - kwalifikacja do etapu okręgowego "V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania"
Karina Pietuszyńska - kwalifikacja do etapu okręgowego "XII Olimpiady Przedsiębiorczości"
Sandra Płochocka, Ewa Pokrzeptowicz, Tomasz Gałka, Kacper Jankowski, Michał Żmudowski - kwalifikacja do etapu okręgowego XLIII Olimpiady Geograficznej

Sandra Płochocka, Karina Pietuszyńska i Piotr Kołakowski - kwalifikacja do etapu okręgowego XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Dawid Benderski, Mateusz Bieżuński, Ignacy Giersz i Tomasz Makowski - kwalifikacja do  II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

I miejsce drużyny gimnazjalistów i licealistów na V Konkursie Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim w Gdyni

Dawid Benderski, Ignacy Giersz, Mateusz Bieżuński, Tomasz Makowski - kwalifikacja do etapu okręgowego XLIII Ogólnopolskie Olimpiady Historycznej.
Sandra Płochocka i Karina Pietuszyńska - I miejsce w IV  Ogólnopolskim Konkursie
,, Zapomni Rossiju"


Uczniowie kl. I SLO: Sara Heczko, Maja Michalak, Franciszek Reniecki oraz Kornel Przewoźny zdobyli III miejsce za film "Karuzela życia" na Pomorskim Festiwalu Krótkich Filmów o HIV

Kolejna edycja projektu "Zdolni z Pomorza" w powiecie kwidzyńskim!
Do projektu zakwalifikowali się uczniowie Społecznego Liceum:
1, Kacper Jankowski - matematyka,
2. Mateusz Bieżuński - komunikacja społeczna,
3. Marcelina Widz - komunikacja społeczna,
4. Karina Pietuszyńska - biologia,
5. Tomasz Gałka - informatyka.

Program kontynuują:
Liceum
1. Bartosz Piątkowski - fizyka,
2. Maria Redmerska - matematyka,
3. Sandra Płochocka - matematyka,
4. Ewa Pokrzeptowicz - informatyka,
5. Jakub Redmerski - informatyka.
Osiągnięcia uczniów SG w I półroczu r. szk. 2016/2017


Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego  przedmiotowych
konkursów kuratoryjnych dla gimnazjalistów
Fizyka:
Paweł Enerlich
Natalia Deyna
Marcel Meler
Maciej Zieliński
Aleksandra Walkiewicz
Radek Szarafiński

Biologia:
Ola Walkiewicz
Marek Jabłoński
Mikołaj Pietruszczak
Julia Kluck
Dominika Morańska
Jakub Perlik
Marcel Meler
Geografia:
Paweł Ruczko
Natalia Deyna
Mikołaj Pietruszczak
Aleksandra Walkiewicz
Aleksandra Marianowska
Aleksandra Olchowik
Aleksandra Jankiewicz
Joanna Olszewska
Marek Jarmułowicz
Olivia Żarnowska
Natalia Frelek
Julia Golder
Marcel Meler

Historia:
Mikołaj Pietruszczak
Marcel Wojnarowicz
Przemysław Bogucki
Katarzyna Dreger
Marcel Meler
J. angielski:
Aleksandra Olchowik
Marcel Wojnarowicz
Mikołaj Pietruszczak
Karol Doliński

J. polski:
Aleksandra Walkiewicz
Aleksandra Olchowik
Julia Kluck
Aneta Gogolewska
Wiktoria Białonoga
Marcel Meler
Natalia Frelek
Kornelia Zglińska
Amelia Kędziora
Weronika Płochocka
Adam Kożurno
Anna Krzesińska
Zuzanna Krosnowska
Gabriela Śliwińska
Matematyka:
Natalia Deyna
Aleksandra Walkiewicz
Aleksandra Jankiewicz
Maciej Zieliński

Chemia:
Maciej Zieliński
Natalia Deyna
Hubert Zduńczyk
Marek Jarmułowicz
Katarzyna Templin
Przemysław Bogucki

Informatyka:
Michał Rajkowski
Marcel Meler
Karol Doliński
Jakub Perlik
SUKCESY UCZNIÓW SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM - II półrocze

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Natalia Deyna - Podwójna Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i Geografii
Aleksandra Walkiewicz - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
Marcel Meler - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
Mikołaj Pietruszczak -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii
Paweł Ruczko - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

Finalistami zostali:
Geografia - Marek Jarmułowicz, Natalia Frelek, Aleksandra Jankiewicz, Mikołaj Pietruszczak, Aleksandra
Olchowik, Joanna Olszewska
Biologia - Aleksandra Walkiewicz, Marcel Meler, Mikołaj Pietruszczak
Język angielski - Marcel Wojnarowicz
Język francuski - Aleksandra Olchowik
Język polski- Natalia Frelek, Anna Krzesińska
Informatyka - Marcel Meler

Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów - ze swoimi 6 -ma laureatami uplasowało się na 6 miejscu pośród 82 gimnazjów, z których uczniowie wywalczyli tytuły laureatów.

Sztafety pływackie - DZIEWCZĘTA: Karolina Tul, Dominika Żmudowska, Aleksandra Marianowska, Amelia Kędziora, Katarzyna Jędras, Julia Michalik, Kaja Świątkowska, Nikola Śliwa - II miejsce drużynowo
CHŁOPCY: Bartosz Grochalski, Adam Kożurno, Paskal Zieliński, Jakub Urbański, Hubert Zduńczyk, Michał Rajkowski, Michał Banasik, Joniec Maksymilian - II miejsce drużynowo

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Do czego Morze służyć może" pod patronatem Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku - Wiktor Niezbecki - tytuł laureata konkursu i wyróżnienie

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski w językach obcych dla gimnazjalistów.
Recytujący w języku rosyjskim:
Amelia Kędziora i Jakub Urbański - ex aequo  I miejsce, 
Paweł Olszewski zajął II miejsce.
Recytujący w języku francuskim:
Aleksandra Olchowik -  zdobyła I miejsce.
Recytujący w języku angielskim:
Amelia Kędziora i Aleksandra Olchowik - ex aequo I miejsce,
Lea Podlipny - II miejsce
Recytujący w języku niemieckim:
Kacper Wiśniewski - I miejsce,
Olivia Żarnowska - II miejsce,
Michał Banasik - III miejsce.

Ogólnopolski Festiwal piosenki harcerskiej, turystycznej i poezji śpiewanej "Szałamaja" - szkolny zespół wokalny prowadzony przez p. Przemysława Budysia zdobył wyróżnienie. Skład zespołu: Zuzanna Niewiadomska, Ewa Wolanowska, Dominika Żmudowska, Monika Fukowska, Julia Golder, Zuzia Krosnowska, Aleksandra Bieżuńska, Zofia Śliwińska, Gabriela Śliwińska, Wiktoria Białonoga.
I miejsce - zespół "Pas De Nom". Skład zespołu: Aleksandra Firlej, Julia Bogacka, Aneta Gogolewska, Kamila Łukasiewicz, Paula Żuk, Kacper Jankowski, Tomasz Makowski, Michał Rajkowski.

Konkurs Piosenki Rosyjskiej w RCNiK w Gdańsku - Amelia Kędziora - II miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Język rosyjski:
I miejsce - Zuzanna Krosnowska
Język francuski:
I miejsce - Monika Fukowska
II miejsce - duet Zofia i  Gabriela Śliwińskie
Język angielski:
I miejsce - duet Paula Żuk i Aneta Gogolewska
II miejsce - Amelia Kędziora
Języka niemiecki:
II miejsce - Olivia Żarnowska
Wyróżnienie - Michał Banasik

Ogólnopolski konkurs internetowy "Bezpieczne korzystanie z usług bankowych" w ramach programu "Ekonomia na co dzień" - Aleksandra Walkiewicz uzyskała tytuł laureata

Konkurs Piosenki Angielskiej "English for Fun" - Amelia Kędziora - wyróżnienie

XVI wojewódzki konkurs twórczości regionalnej dzieci i młodzieży "Mój region"
Maja Dorosz - III miejsce (rysunek)
Igor Józefowicz - I miejsce (techniki łączone)

XXXIX Miejski, XI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Proza i poezja światowa" - Aleksandra Walkiewicz - wyróżnienie

III Otwarty Amatorski Turniej teatralny KURTYNA - III miejsce - Paweł Sadkowski (jako reżyser i odtwórca roli głównej)

V Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej "Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław" - awans do finału konkursu uzyskali: Marcel Meler oraz Dominika Morańska

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny "W świecie Pitagorasa" - Natalia Deyna i Aleksandra Walkiewicz - I miejsce

Konkurs Wiedzy o Zamkach Gotyckich - Katarzyna Dreger - tytuł laureatki konkursu

XVI konkurs historyczny "Powiśle i Kwidzyn w 20-leciu międzywojennym" - III miejsce ex aequo zajęły Kinga Świderska i Samanta Chowaniec, wyróżnienie zdobyła Monika Fukowska

Powiatowy Konkurs Mitologiczny "O Puchar Dionizosa" - Katarzyna Dreger i Marcel Meler - II miejsce drużynowo

Szkoła z talentem
Konkurs plastyczny - Karolina Rybka - wyróżnienie, Aleksandra Marianowska III miejsce
Konkurs fotograficzny - Lea Podlipny - I miejsce, Aleksandra Marianowska - III miejsce
Konkurs filmowy - Filip Hołda i  Filip Bednarek - wyróżnienie
Konkurs literacki - Wiktoria Białonoga - wyróżnienie
Konkurs recytatorski - Aleksandra Walkiewicz - wyróżnienie
Konkurs Wokalny - Amelia Kędziora - I miejsce, Gabriela Śliwińska - II miejsce

VI Powiatowy Konkurs Języków Obcych ,, Wieża Babel" - Marcel Wojnarowicz - tytuł Najlepszego Poligloty wśród gimnazjalistów w powiecie,
Aleksandra Olchowik - III miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursu oraz tytuł Mistrza Języka francuskiego
Mikołaj Pietruszczak - II miejsce w ogólnej klasyfikacji konkursu

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Świat brył" - Aleksandra Walkiewicz, Natalia Deyna i Maciek Zieliński - I miejsce drużynowo,
Aleksandra Walkiewicz i Maciej Zieliński - III miejsce ex aequo (indywidualnie)

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 'Listening Challenge" - Karol Doliński - I miejsce, Mikołaj Pietruszczak - III miejsce

Ogólnopolski konkurs leksykalny Memory Master
Dominika Morańska - laureat II stopnia (99%)
Marcel Wojnarowicz - laureat IIstopnia (95%)
Karol Doliński - laureat III stopnia (90%)
Aleksandra Jankiewicz - wyróżnienie (89%)
Katarzyna Dreger - wyróżnienie (87%)
Natalia Frelek - wyróżnienie (87%)
Adrian Ściepura - wyróżnienie (85%)

Aktorsko-językowy sukces naszych gimnazjalistów i licealistów na V Konkursie
Małych Form Bajkowych w Języku Rosyjskim w Gdyni - I miejsce
Amelia Kędziora, Jakub Urbański, Weronika Płochocka, Kornelia Zglińska, Adam Kożurno, Kinga Dąbrowska, Julia Golder ze Społecznego Gimnazjum
Najlepsza aktorka Amelia Kędziora
Najlepszy aktor Jakub Urbański

I Ogólnopolskiego Frankofońskiego Konkursu Fotograficznego "Bleu, Blanc, Rouge 2016"  Lea Podlipny zajęła II miejsce

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 'Listening Challenge" w gimnazjum w
Nebrowie Wielkim. Karol Doliński I miejsce , III miejsce - Mikołaj Pietruszczak.

Wyniki 28 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua - Plus:

laureat I stopnia - Mikołaj Pietruszczak
laureat II stopnia - Marcel Wojnarowicz
laureat III stopnia - Kacper Wiśniewski
laureat IV stopnia - Karolina Rybka
laureat IV stopnia - Olga Wyszyńska
laureat IV stopnia - Aleksandra Olchowik
laureat IV stopnia - Denis Mejer

I Powiatowy Konkurs Historyczny  -  "Kwidzyn w latach 1945-1948" - I miejsce Kinga Świderska
Kwalifikacja do eliminacji okręgowych (II stopnia) II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie  Natalia Deyna oraz Mikołaj Pietruszczak

Powiatowym konkursie plastycznym: "Zostań aniołem"
I miejsce: Amelia Mysior
II miejsce: Maja Dorosz
III miejsce:
Dominika Bagińska
Kacper Wisniewski
Gabriel Jankowski
wyróżnienia:
Dominika Żmudowska
Zofia Śliwińska
XII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"
Zespół SG zajął I miejsce. Dziewczęta w składzie: Kornelia Zglińska, Dominika
Żmudowska, Zuzanna Niewiadomska, Ewa Wolanowska, Monika Fukowska, Julia Golder, Zuzanna Krosnowska,
Zosia Śliwińska, Ola Bieżuńska, Gabriela Śliwińska, Wiktoria Białonoga
Soliści - Gabriela Śliwińska zdobyła I miejsce, a Wiktoria Białonoga wyróżnienie.

X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Łowiectwie i Ochronie Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna" W konkursie plastycznym wyróżnienie zdobył Kacper Wiśniewski.

III miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Łowiectwie i Ochronie
Środowiska "Myśliwy, las i jego zwierzyna"
Drużyna Marcel Meler, Jakub Perlik i Mikołaj Pietruszczak  zdobyła III miejsce.


SUKCESY UCZNIÓW SPOŁECZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO - II półrocze

Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla licealistów - Maja Sosnowska zakwalifikowała się do etapu regionalnego - uzyskała 3 wynik

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - Sandra Płochocka i Kacper Jankowski awansowali do III Etapu (centralnego) Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii

XLIII Olimpiada Geograficzna - Sandra Płochocka wzięła udział w II etapie XLIII Olimpiady Geograficznej i zakwalifikowała się części ustnej

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Do czego Morze służyć może" pod patronatem Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku - Maja Sosnowska - tytuł laureatki konkursu i wyróżnienie

XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości, etap okręgowy XII Olimpiady Przedsiębiorczości - Karina Pietuszyńska była jednym z Team Leaderów

Zawody Okręgowe XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego w Gdańsku - Karina Pietuszyńska, Sandra Płochocka i Piotr Liguz - wyróżnienie

"Wygraj indeks PG" - Mikołaj Ciurlik i Adrian Małkowski zostali laureatami konkursu

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego w Warszawie - Sandra Płochocka - tytuł finalisty zawodów Centralnych OJR (tytuł ten daje 100% punktów na egzaminie maturalnym z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - z części ustnej i pisemnej oraz ocenę celującą z języka rosyjskiego w zakresie rozszerzonym)

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - drugie miejsce w województwie pomorskim, drużynowo: Weronika Piotrowska, Mateusz Bieżuński, Michał Żmudowski

XXV Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża - Sara Heczko, Maja Michalak, Marianna Pałdyna, Dagmara Szuwarowska i Aleksandra Rutka - IV miejsce drużynowo

XVI wojewódzki konkurs twórczości regionalnej dzieci i młodzieży "Mój region"
Małgorzata Strociak - I miejsce (rysunek)
Jakub Pokwicki - I miejsce (techniki łączone)